czwartek, 7 czerwca 2012

IDZIE NOWE

Nowy miesiąc, nowy tydzień, nowy dzień. I nadchodzi coś nowego, a choćby myśl o blogu zapowiada nowy projekt, cel, zadanie. To jest mój pierwszy wpis na tym blogu, pierwszy zawsze jest troszkę stresujący, taki ekscytujący. Otwieram przed sobą nowy horyzont, chcę podzielić się z Wami swoimi pomysłami, pokazać jak je realizuję, czym się zajmuję na codzień, podsunąć Wam swoje myśli i rozwiązania.
Od dwóch lat mieszkam z moją rodzinką na wsi. Chciałabym pokazać Wam jak się tu żyje, jak upływa nam czas, jak się żyje, gdy natura jest na wyciągnięcie ręki, jakie ukryte pomysły pozwalamy sobie teraz zrealizować bo jest miejsce i czas i mnóóóóssssttttwwwoo chęci, a potem fulllll radochy. Ja się w tym wszystkim odnajduję, choć zawsze byłam anty-wsiowa, coraz bardziej to doceniam, uwielbiam ten nasz kawałek podłogi...i ogrodu. Ale o wszystkim będzie w swoim czasie -  pokażę, opiszę, się podzielę.
Tymczasem pozdrawiam ciepło.
Zylwijka

2 komentarze:

 1. Super Sylwia :)popieram wieś i życie na wsi jak najbardziej bo...
  ''Wsi spokojna, wsi wesoła,
  Który głos twej chwale zdoła?'' ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ja lubię gdy blogi zaczynają się od stwierdzenia "...od (jakiegoś czasu) mieszkam na wsi..." - niesamowite ile osób uciekło już z przepełnionego hałasem miasta :D
  Zabieram się za przeglądanie archiwum :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń