niedziela, 26 października 2014

Wspominki:) i FOTO...


W takie dni jak dzisiaj, kiedy czasu dużo i powolnie się snujemy po domu PRZEGLĄDAM STARE FOTOGRAFIE. Cudownie jest przenieść się na chwilę o krok do tyłu:):) Tyle myśli, wspomnień, uśmiechów, podróży, osób - mnóstwo wszystkiego. Zastanawiam się ile się zmieniło, jak my byliśmy inni, lżejsi o pewne doświadczenia, ale i ubożsi o wiele mądrości. Przeglądam takie, na których jest mama, albo babcia z dziadkiem i myślę, ile nosimy z nich dzisiaj w sobie, bo być może tak samo się uśmiechamy, to samo nas denerwuje "And it's you when I look in the mirror, and it's you when I don't pick up the phone..." jak śpiewa Bono. Love it!!
Znalazłam kilka ciekawych zdjęć z czasów nieco odleglejszych i dziele się z Wami:) Zróbcie tzw. research w swoich foto-zasobach, sami nie uwierzycie, że to wciąż ci sami ludzie...:) Oto my w na wieży Eiffla, nad morzem, przy remoncie domu:):)

Pozdrawiam Was zdjęciowo:) Zachęcam do foto-podróży po własnych albumach:):):) Szybkie dzisiaj wejście i tak tylko na chwilkę, podzielić się niedzielną myślą...
Zylwijka


1 komentarz:

  1. Piękne :) Właśnie sprzątam i zamierzam przede wszystkim wywołać trochę zdjęć, bo w erze masowego stukania zdjęć cyfrówkami, brakuje mi albumu z papierem :)

    OdpowiedzUsuń