piątek, 1 stycznia 2016

...CISZA jak ta:)

Bono śpiewał, że wszystko jest ciche w dzień nowego roku "All is quiet on New Year's Day" i tak właśnie jest. Ja to uwielbiam. Do południa jest dosłownie wszędzie cicho, mało samochodów, świat jakby stoi w miejscu i w tym nowym dla nas czasie czeka na rozruch. Ale większość jeszcze się snuje w półśnie po wczorajszych balach:) Nasz Sylwester bardzo udany - ze znajomymi, fajnie, na luzie i z głośnym śmiechem i, oczywiście, przy szampanie:):):):) A dzisiaj, trochę na przekór temu bezruchowi, spędziliśmy dzień na sportowo i rodzinnie:) Basenowe szaleństwo z moimi chłopakami. A tu jedziemy:) Takie nasze nieostre selfie:)


W pierwszy dzień nowego roku zawsze mamy taką jeszcze dodatkową podróż muzyczno-sentymentalną. Trójkowy TOP WSZECHCZASÓW to uczta dla naszych uszu. Muzyka zawsze mnie porusza do ostatniej, najgłębszej struny. Jak to się dzieje? Jak dźwięki mogą tak uderzać, że porusza emocje, przypomina pewne wydarzenia, zabiera nas do innego świata? Niesamowite. I tak nam dzisiaj ten Top towarzyszy, gdzie się da. Wszystko nadal jest ciche, dom już cichnie bo Pitek śpi, myśli cichną...jest spokój.
Przede mną finałowa szóstka do wysłuchania z Radiowej Trójce (jestem fanką!!!) Zatapiam się w kanapę, odpadam w świat dźwięków życząc i Wam miłego, ciepłego jak ogień w kominku wieczoru. Pozdrawiam ciepło. Wasza Zylwijka. 


I ubierajcie się ciepło bo mrozy tuż za progiem. Brrrr!
2 komentarze:

  1. Tak, pierwszy dzień nowego roku jest wyjątkowy...spokojny, pełen nostalgii i leniwy:)
    U mnie niestety jest to również dzień szczególny ze względu na rocznicę śmierci mojego taty, bo właśnie 1 stycznie 14 lat temu odszedł, nagle, niespodziewanie i cicho, tak jak żył. Cicho dobrze i spokojnie:)
    Wszystkiego dobrego Moja Droga, zdrowia, spokoju i radości:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Agata, to rzeczywiście wyjątkowy dla Ciebie dzień, pełen wspomnień. Dla mnie taki jest maj... Pozdrawiam ciepło. U nas mrozik i słońce, ale jakie piękne za to zdjęcia można zrobić!!! Ściskam i miłego tygodnia.

    OdpowiedzUsuń